העצמה באמצעות הכרת ארכיטיפים ודמיון מודרך | אפרת מאייט | אודות

אודותיי

 

שלום וברוכים הבאים לאתר שלי.

אני עוסקת בייעוץ להתעצמות אישית באמצעות הכרת הארכיטיפים וגם בניקוי הצ'אקרות על ידי דמיון מודרך. את נושא הארכיטים שמיד אפרט עליו למדתי בשיקגו אצל ד"ר קארולין מיס (סופרת וחלוצה בעלת שם עולמי ברפואת האנרגיה) ואני היחידה שמוסמכת לייעץ וללמד לפי שיטה זו בארץ. גם את נושא ניקוי הצ'אקרות למדתי בארצות הברית אצל מרפאה איטלקיה הגרה, מלמדת ומרפאה בניו יורק.

ארכיטיפים

ארכיטיפים הם אבני הבניין של הנשמה שלנו. אלה תבניות פסיכולוגיות אוניברסליות שמלוות אותנו כל חיינו.
כל אחד מאיתנו בא לחיים אלה כדי ללמוד דברים שונים ולכל אחד מאיתנו יש שנים עשר ארכיטיפים אישיים העוזרים לו במסע זה. הם קבוצת התמיכה שלו, אשר מלווה אותו במשך כל חייו.

מציאת הארכיטיפים האישיים והעבודה איתם היא כלי רב עוצמה שעוזר לנו ללכת במסע האישי שלנו באופן מודע, למצוא את היעוד שלנו, לקבל הדרכה בכל צומת דרכים ולבחור את הדרך שתעצים אותנו ביותר.

סדנאות: הלימוד על הארכיטיפים האישיים והעבודה איתם יכול להיערך בסדנא בת שבע פגישות, כל פגישה במשך כארבע שעות.
ייעוץ אישי: אפשר גם לבוא לייעוץ אישי למציאת הארכיטיפים האישיים או קריאה באמצעות קלפי הארכיטיפים כדי לקבל הדרכה כאשר נמצאים בצומת דרכים בחיים.

לקריאה נוספת על ארכיטיפים לחץ כאן

צ'אקרות

הצ'אקרות הן מרכזים בגוף אשר קולטות אנרגיה מהיקום ומשדרות אליו. הצ'אקרות הן בעלות משמעות אדירה לכל התפקודים האנושיים ונוטלות חלק חשוב בתיפקוד הפיזי, הנפשי והרוחני שלנו. כאשר הצ'אקרות פתוחות אנו זורמים עם החיים, מרגישים בטוחים ביקום. כאשר הן חסומות, נוצר חוסר איזון המתבטא בתחומי החיים הקשורים לצ'אקרה החסומה. צ'אקרה נחסמת כאשר אנו חווים דברים קשים ולא מעבדים אותם. הם נשארים בשדה האנרגיה שמסביבנו ולאט לאט חוסמים את הצ'אקרה שקשורה למקרה. זה משפיע עלינו נפשית ועם הזמן, גם גופנית.

ניקוי הצ'אקרות עוזר לנו להיפטר מאנרגיות שחוסמות ומעכבות אותנו, פותח את הצ'אקרות ועל ידי זה משפר את מצבנו הנפשי והגופני.

סדנאות: ניקוי הצ'אקרות יכול להיעשות בסדנא בת שבע פגישות, כל פגישה למשך כשעתיים.
ייעוץ אישי: אפשר גם לבוא לייעוץ אישי וללמוד כיצד לנקות צ'אקרה מסויימת אשר אנו מרגישים שהיא חסומה.

לקריאה נוספת על הצ'אקרות לחץ כאן

צור קשר:

טלפונים: 04-6789373 ; 052-6789373

כתובות דואר אלקטרוני: efratmailhot@gmail.com ; efratmailhot@hotmail.com